Magnesia uzupełnia do 64% dziennego zapotrzebowania na magnez u kobiet w ciąży

 • zawiera
  naturalny magnez
 • niska
  zawartość sodu
 • polecana
  do codziennego picia

Dlaczego magnez?

Magnez jest niezbędnym naturalnym pierwiastkiem dla wszystkich żywych organizmów. Właśnie dzięki niemu w procesach metabolicznych powstaje energia, która napędza życie ludzi, roślin i zwierząt.

Magnez wiąże ze sobą enzymy, biorące udział w metabolizmie energii, syntezie białek i DNA. Jest kluczowy dla wchłaniania wapnia i potasu.

Co to oznacza dla naszego ciała?

Magnez wspiera funkcjonowanie mięśni i nerwów, utrzymuje stabilny rytm serca oraz silny system immunologiczny, a we współpracy z wapniem również zdrowe kości i zęby.

Rekomendowana dla Ciebie:

Magnesia Niegazowana 1,5 l

Magnesia Niegazowana to doskonała woda mineralna z dużą zawartością magnezu, który korzystnie wpływa na Twoje zdrowie, samopoczucie oraz aktywność fizyczną.
Butelka Magnesii 1,5 l zawiera aż 255 mg naturalnego magnezu w łatwo wchłanialnej postaci.

Inne produkty

Czy wiesz jak prawidłowo i dlaczego należy uzupełniać magnez?

Dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez zależy m.in. od płci, wieku, stanu zdrowia czy stylu życia. Jest on niezbędny w procesie tworzenia energii oraz do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny przyjmować zwiększoną dawkę magnezu. W okresie ciąży wzrasta zapotrzebowanie na ten minerał aż o 35%. Magnez jest takżę odpowiedzialny za prawidłowy rozwój płodu.


=

Magnez:

 • przeciwdziała skurczom mięśni i regeneruje komórki
 • zwiększa odporność na stres
 • poprawia koncentrację i zwalcza bóle głowy
 • niweluje kołatanie serca
 • likwiduje bezsenność i poranne zmęczenie
400 mg

Dzienna dawka magnezu dla kobiet w ciąży to 350-400 mg, czyli ok. 2,5 l Magnesii.

Sprawdź swój poziom magnezu!

Troszczymy się o Was

Magnesia dzięki swemu składowi jest idealną wodą mineralną dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Pamiętaj, że niemowlę wraz z mlekiem matki pobiera wszystkie wartości odżywcze, dlatego tak ważne jest to, co jesz i pijesz podczas okresu karmienia piersią. Dbamy nie tylko o Twoje prawidłowe nawodnienie, ale także dostarczamy Ci odpowiednią dawkę magnezu.

Sprawdź

Pij magnez każdego dnia

w trosce o swoje dziecko